İçeriğe Git Menüye Git

Şirketimiz bünyesi genelinde iletişim, motivasyon, takım ruhu ve dayanışmayı pekiştirmek amaçlı çeşitli sosyal faaliyet çalışmaları organize edilmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz Faaliyetler

Her yıl Koç Topluluğu şirketleri arasında ‘Geleneksel Spor Şenliği’ çerçevesinde futbol, basketbol, yüzme, tenis, satranç ve benzeri branşlarda spor müsabakaları organize edilmektedir. Opet olarak, bu organizasyonda çalışanlarımız hem spor yapmakta hem de Koç Topluluğu’nun diğer çalışanları ile tanışma ve kaynaşma imkanı bulmaktadırlar.

  • Çalışanlarımız arasında Opet Futbol Turnuvası, Bowling Turnuvası gibi geleneksel turnuvalar düzenlenmekte ve arkadaşlarımızın iş dışında hoşça vakit geçirmelerine imkan sağlanmaktadır.
  • Futbol, Basketbol, Voleybol, Atletizm, Yüzme, Yelken, Tenis, Bowling takımlarımız, şirketler arası turnuvalarda Opet’i başarıyla temsil etmektedirler. Opet - Aygaz Klasik Türk Müziği Korosu 2004 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmekte ve her yıl konser vermektedirler.
  • Çalışanlarımızın bir araya gelerek eğlenmelerini sağlamak ve iletişimi pekiştirmek amacıyla yıl içerisinde çeşitli zamanlarda kokteyller, bahar şenlikleri ve şirket pikniği, tiyatro organizasyonları gibi etkinlikler düzenlenmektedir.
  • Her yıl Aralık ayının son günlerinden birinde pek çok sürpriz aktivite ile zenginleştirilmiş Yılbaşı Balosu düzenlenmektedir.

Ayrıca Opet çalışanlarının oluşturdukları Sosyal Etkinlik Takımları (SET) bulunmaktadır. SET’ler kendi kendini yöneten ekiplerden oluşmakta, ekiplerin belirleyeceği bütçe ve uygulama planları kapsamında yıllık faaliyetlerini gerçekleştirmektedirler. Bu takımlarımızdan bazı örnekler; Doğa Sporları, Aşçılık, Pilates