İçeriğe Git Menüye Git

Opet’te çalışma hayatına adım atan ve Opet Ailesine katılan her çalışanımız ilk olarak İş’te Yolculuk İş’te Pusula oryantasyon programına dahil olmakta, işbaşı eğitimleri ile bulunduğu pozisyonun gereklerine uygun teknik donanıma sahip olması sağlanmakta ve çalıştıkları süre boyunca mesleki ve kişisel gelişim ihtiyaçları ve kariyer planlamaları doğrultusunda gelişim planlamalarına devam etmektedir.

Opet çalışanları her yıl kendi gelişim planlamalarını “Rota Dijital Eğitim Gelişim Platformu” üzerinden yapmaktadır. Bu platformdan sınıf içi eğitimlere kaydolabildikleri gibi aynı zamanda interaktif sanal sınıflara da katılım sağlayabilmektedirler.

Öğrenme ve gelişim amaçlı içeriklere erişim sağlayan Koç Akademi platformu ile e-eğitimler ve eğitici videolar da çalışanlarımıza sunulmaktadır.

Çalışanlarımıza sunulan eğitimlerin çoğu kuruluşumuza özel tasarlanmış olup bu eğitimlerin bazıları kültür ve değerlerimiz doğrultusunda çalışanlarımızın davranışsal ve liderlik becerilerini bazıları da görevlerine katkı sağlayacak mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.