Online İşlemler
Opet'te Ara
Türkçe

Opet Worldcard

Opet’te en çok kazandıran kart: Opet Worldcard!

 

Opet Worldcard ile Türkiye’nin en bonkör kartı World’ün tüm ayrıcalıklarına sahip olmanın yanı sıra, Opet istasyonlarından yapacağınız akaryakıt veya otogaz alımlarınızda %3’e varan oranlarda ekstra puan kazanılabilir, akaryakıt dışı harcamalarınızda kazanacağınız Worldpuan kadar ilave yakıt puan kazanabilir, seçkin markalarda Opet Worldcard’a özel sunulan ayrıcalıkların keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Opet Worldcard ile Opet’ten yapacağınız aylık 2.000TL’ye kadar olan akaryakıt alımlarınızda %1,5, 2.000TL’nin üzerindeki harcamalarınızda ise %3 yakıt puan kazanır, bu puanları Opet istasyonlarında yapacağınız akaryakıt veya otogaz harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

 

Ayrıca bundan sonra Opet Worldcard ile akaryakıt harici yaptığınız tüm alışverişlerde kazandığınız Worldpuan kadar yakıt puan da kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu puanları da anlaşmalı Opet istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımlarınızda kullanabilirsiniz. Üstelik Opet’teki harcamalarınızda %3’e varan yakıt puan kazanmaya da devam edebilirsiniz.