İçeriğe Git Menüye Git

Opet Worldcard ile Kazanmak Alışkanlık Yapar!

Opet Worldcard ile her ay Opet istasyonlarından yapacağınız tek seferde her 150 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarınızda anında 5 TL, toplamda 25 TL Opet istasyonlarında harcanabilir Opet Puan kazanabilirsiniz.

Opet Worldcard’ınıza bağlı dijital kartınızı hemen kullanmaya başlayın!

Opet Worldcard’a Nasıl Başvurulur?

Yapı Kredi müşterisiyseniz;

Yapı Kredi Mobil veya World Mobil uygulaması üzerinden hemen dijital kart talep edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl mı?

Yapı Kredi Mobil uygulamasında Kartlarım menüsündeki Kredi Kartı Başvurusu menüsünden Opet Worldcard’ı seçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 • Başvuru esnasında asıl kartınıza bağlı dijital kart talep ettiğinizde dijital Opet Worldcard’ınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Yapı Kredi Mobil’i indirmek için tıklayınız.

World Mobil uygulamasında ise Kartlarım menüsünden Opet Worldcard başvurunuzu yapabilir, başvuru esnasında asıl kartınıza bağlı dijital kart talep ettiğinizde dijital Opet Worldcard’ınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • Kart Takibi menüsünden kartınızın değerlendirme ve kurye aşamalarını takip edebilir, kartınızı teslim aldıktan sonra kart şifrenizi belirleyerek kart ayarlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • World Mobil’i indirmek için tıklayınız.

Yapı Kredi müşterisi değilseniz;

Yapı Kredi Mobil’i indirin ve şubeye gitmeden hemen Yapı Kredi’li olun!

 • Yapı Kredi Mobil ile görüntülü işlem asistanlarına bağlanarak müşteri olma işlemlerinizi dijital onay ile anında tamamlayabilirsiniz!
 • Yapı Kredi müşterisi olduğunuzda, Yapı Kredi Mobil’den tek şifreniz ile giriş yapıp kredi kartı başvurunuzu tamamlayarak, oluşturacağınız dijital kartınız ile Opet Worldcard’ın tüm ayrıcalıklarından anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil’i indirmek için tıklayınız.

Diğer Başvuru Kanalları

Ayrıca Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni (444 0 444) arayarak, SMS ile ya da sizen en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne başvurarak Opet Worldcard başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • SMS ile başvurmak için; aralarında birer boşluk bırakarak OPET yazın, T.C. kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi (gün ay yıl olarak) 4421’e gönderebilirsiniz. (Örnek: OPET 12345678910 31012000)
 

Opet İstasyonlarında Nasıl Puan Kazanırsınız?

 • Anlaşmalı Opet istasyonlarından yapacağınız tek seferde her 150 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamalarınızdan 5 TL, toplamda 25 TL Opet Puan kazanırsınız. Kazandığınız Opet Puanlar harcamadan hemen sonra Opet Worldcard'ınıza yüklenir.
 • Kazanacağınız Opet Puanları yalnızca anlaşmalı OPET istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.
 • Aylık harcama tutarları müşteri bazında değerlendirilecek olup ve harcamalara ilişkin puan kazanımları yine müşteri bazında hesaplanacaktır.
 • Harcamalarınız bir takvim ayı üzerinden hesaplanacaktır.
 • Opet istasyonlarında akaryakıt ve otogaz ürünleri için pompa satış fiyatları üzerinden fiyat indirimi uygulandığı durumlarda Opet Puan kazanılamaz. Opet Puan kazanımları, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Opet Worldcard sahiplerinin Opet Puan kazanabilmeleri için anlaşmalı Opet istasyonlarından yaptıkları akaryakıt veya otogaz alımlarını, istasyondan çıkmadan, istasyon otomasyonundan gelen alım bilgisi ile eşleştirerek Opet Worldcard ile ödemeleri gerekmektedir. Geçmişe yönelik yapılan ödemeler ve istasyon dışı satışlardan Opet Puan kazanımı mümkün olmayacaktır.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir.
 • Opet'ten yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında Opet Worldcard'ın kullanılması durumunda, Opet sadakat kartı veya diğer Parolu kartlara verilen yakıt puan kazanılamayacaktır.
 • Yapı Kredi ve Opet yukarıda belirtilen uygulamayı ve puan kazanımlarını durdurma, değiştirme ve sona erdirme hakkını saklı tutar. 

Opet İstasyonlarından Kazandığınız Puanları Nasıl Kullanabilirsiniz?

 • Opet istasyonlarından gerçekleştirdiğiniz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız sonucu kartınıza yüklenen Opet Puanları yalnızca anlaşmalı Opet istasyonlarından gerçekleştireceğiniz akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.

World Dünyası Ayrıcalıklarına Sahip Olun

 • World’ün tüm özelliklerine sahip olan Opet Worldcard ile alışverişlerinizde puan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz. Kazandığınız puanlarınızı alışverişlerinizde veya seyahatlerinizde kullanabilirsiniz.

Opet Worldcard ile Araçta Ödeme

 • Opet Worldcard’ınız ile Opet istasyonlarında World Pay ile araçtan inmeden kolayca ödeme yapabilirsiniz. Opet Worldcard’ınız ile World Mobil veya Yapı Kredi Mobil’den gerçekleştireceğiniz Araçta Ödeme işlemlerinde ek Opet Puan kazanma fırsatı yakalarsınız. Kampanya detaylarına World Mobil uygulamasından ve Opet.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Nakit İhtiyacınızda Opet Worldcard Yanınızda

 • Nakit ihtiyacınıza çözüm Opet Worldcard'tan! Nakite ihtiyacınız olduğunda Opet Worldcard'ınızla nakit avans kullanabilir, üstelik dilerseniz 5-12 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz.