Online İşlemler
Opet'te Ara
Türkçe

Opet’te Sosyal Yaşam

Şirketimiz bünyesi genelinde iletişim, motivasyon, takım ruhu ve dayanışmayı pekiştirmek amaçlı çeşitli sosyal faaliyet çalışmaları organize edilmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz Faaliyetlere Bazı Örnekler:

Her yıl Koç Topluluğu şirketleri arasında ‘’Geleneksel Spor Şenliği’’ çerçevesinde futbol, basketbol, yüzme, tenis, satranç ve benzeri branşlarda spor müsabakaları organize edilmektedir. Opet olarak, bu organizasyonda çalışanlarımız hem spor yapmakta, hem de Koç Topluluğu’nun diğer çalışanları ile tanışma ve kaynaşma imkanı bulmaktadırlar.
 

 • Çalışanlarımız arasında ”Opet Futbol Turnuvası”, “Tavla Turnuvası”, “Bowling Turnuvası” gibi geleneksel turnuvalar düzenlenmekte ve arkadaşlarımızın iş dışında hoşça vakit geçirmelerine imkan sağlanmaktadır.
   
 • Basketbol, voleybol, tenis, yüzme, bowling takımlarımız, şirketler arası turnuvalarda Opet’i başarıyla temsil etmektedirler. Opet Basketbol Takımı 2009 ve 2010 Business League Şampiyonudur.
   
 • Opet-Aygaz Klasik Türk Müziği Korosu 2004 yılından bu yana çalışmalarını sürdürmekte ve her yıl konser vermektedirler.
   
 • Çalışanlarımızın biraraya gelerek eğlenmelerini sağlamak ve iletişimlerini pekiştirmek amacıyla yıl içerisinde çeşitli zamanlarda kokteyller, tekne gezileri, bahar şenlikleri ve şirket pikniği, tiyatro organizasyonları gibi etkinlikler düzenlenmektedir.
   
 • Her yıl Aralık ayının son günlerinden birinde pek çok sürpriz aktivite ile zenginleştirilmiş Yılbaşı Balosu düzenlenmektedir.
   
 • Ayrıca Opet Çalışanlarının oluşturdukları Sosyal Etkinlik Takımları (SET) bulunmaktadır. SET’ler kendi kendini yöneten ekiplerden oluşmakta, ekiplerin belirleyeceği bütçe ve uygulama planları kapsamında yıllık faaliyetlerini gerçekleştirmektedirler. Bu takımlarımızdan bazı örnekler;

 

Aşçılık, Bowling, Dalış, Dans,Doğa Sporları, Fotoğrafçılık, Futbol, Tenis, Tiyatro, Yelken, Yüzme, Atletizm, Conversation Club