İçeriğe Git Menüye Git

OPET, Sunpet markası ile birlikte Türkiye’nin en büyük açık alan tarım fuarı olan 11’inci Çorlu Tarım Fuarı’na katıldı. Tarım sektöründe faaliyet gösteren nihai tüketici ile direk temas sağlanabilen en renkli fuarlarından biri olan organizasyonda OPET standıyla dikkat çekti. 

Çorlu Belediyesi, Çorlu Kaymakamlığı ve Çorlu Ticaret Odası tarafından düzenlenen 11’inci Çorlu Tarım Fuarı, 30 Temmuz-5 Ağustos 2018 tarihleri arasında Çorlu Yeni Fuar alanında gerçekleştirildi. Fuarda; ağırlıklı olarak traktör, tarım makineleri, sulama, ilaçlama, tohumlama, gübreleme, gıda ve hayvancılık ürünleri alanında hizmet veren firmalar yer aldı.

Tarım sektöründe faaliyet gösteren nihai tüketici ile direk temas sağlanabilen en büyük organizasyonlardan biri olan Çorlu Tarım Fuarı’nda fuar boyunca çeşitli buluşmalar, traktör ve tarım makinaları ile test sürüşleri ve aktiviteler gerçekleştirildi. Fuar, aynı zamanda tarım araçları için ekonomik bir satış platformu da oldu. Fuara gelen ziyaretçiler için konforlu bir dinlenme olarak tasarlanan OPET standında ise OPET ve Sunpet’in çiftçiye yönelik güncel kampanyaları, banka işbirlikleri, OPETFuchs madeni yağları ve OPETAdblue hakkında bilgiler verildi.

OPET, akaryakıt dağıtım sektöründe, perakende satışlar, ticari ve endüstriyel satışlar, depolama ve uluslararası ürün ticareti konularının yanı sıra iştirakleri ile madeni yağlar ve jet yakıtı alanlarında faaliyet gösteriyor. Yeni ürün ve hizmetleri, hızla gelişen istasyon ağı ve sosyal sorumluluk yaklaşımıyla hareket eden OPET, sektörün büyük oyuncuları içindeki tek yerli şirkettir. Türkiye’de akaryakıt dağıtım sektöründe ikinci sırada yer alan OPET’in SUNPET markası ile birlikte 1500’ü aşkın istasyonu bulunuyor. Kuruluşundan bu yana alt yapı yatırımlarına ağırlık veren OPET’in pazarda büyük bir rekabet avantajı sağlayan depolama kapasitesi ise 1 milyon metrekübün üzerinde. KalDer tarafından yapılan araştırmalara göre 12 yıldır aralıksız müşteri bağlılığı en yüksek marka seçilen OPET, sektörün aynı zamanda teknolojiyi en iyi kullanan şirketi. Geçtiğimiz yıl uygulamaya aldığı Akıllı Dolum Sistemi ile farkını bir kez daha ortaya koyan OPET, “Kusursuza Yolculuk” yaklaşımı ile iddiasını koruyarak, yepyeni projeler, ürün ve hizmetlerle müşterisinin yanında olmaya devam edecek. 

SUNPET ise büyük şehirlerdeki güvenilir akaryakıtı Anadolu’ya ulaştıran ve Anadolu’nun kalkınmasına destek olmayı ilke edinmiş bir OPET markasıdır. Müşterilerine bu amaçla en iyi hizmet sunan SUNPET, genişleyen istasyon ağı ile Türkiye'nin 441 noktasında her zaman güvenli ve kaliteli akaryakıt sağlıyor.