İçeriğe Git Menüye Git

OPET, sosyal medyada canlı içerik sağlayan, gerçek zamanlı platformu SOBE ile EURO 2016 heyecanını dakika dakika sosyal medyada paylaşacak. Spor programcısı Okay Karacan, SOBE ile gideceği Fransa’da; Euro 2016 hazırlıkları, çeyrek final, yarı final ve final karşılaşmalarını tüm futbolseverler için izleyecek. En özel görüntüleri yerinden ve anında; facebook, twitter, instagram, snapchat hesaplarından tüm OPET takipçileriyle paylaşacak.

OPET, Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takımlar Resmi Akaryakıt Tedarikçisi olarak Milli Takım’ı Fransa’da da yalnız bırakmıyor. ‘Daha sosyal medya’ sloganıyla sosyal medyada canlı içerik sağlayarak yeni bir dönem başlatan SOBE, Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda mücadele edecek olan A Milli Takımımız’ı desteklemek üzere Fransa’ya yola çıkıyor. Tanınmış spor programcısı Okay Karacan’la işbirliği yapan OPET; samimi, sıcak ve gerçek zamanlı iletişimi esas alan SOBE ile Euro 2016 öncesi, sırası ve sonrasında gelişen olayları yerinden ve anında sosyal medyada paylaşacak.

“Okay Karacan’la SOBE”, şampiyonanın nabzını tutarken, maçların oynanacağı şehirlerde zamanın nasıl aktığıyla ilgili fikir de verecek. Karacan; Euro 2016 hazırlıkları, çeyrek final, yarı final ve final karşılaşmalarını facebook, twitter, instagram, snapchat hesaplarından tüm takipçileriyle paylaşacak.

OPET, Kasım ayında devreye aldığı SOBE ile masa başından sosyal medya içerikleri üretmek yerine hayatın içine karışarak canlı paylaşımlarda bulunuyor. SOBE aracı farklı konularda farklı mekanlarda anlık ve canlı sosyal medya içerikleri paylaşıyor.