İçeriğe Git Menüye Git

Reklam dünyasının en prestijli organizasyonlarından Kristal Elma Ödülleri’nde OPET, ‘Otomotı̇v ve Otomotı̇v Ürünlerı̇ Hizmetleri’ kategorisinde Cinemaxiumum işbirliğine ilişkin reklam filmiyle büyük ödül olan Kristal Elma’ya layık görüldü.

Bu yıl 30’uncu yılını kutlayan ‘Kristal Elma’; yaratıcılığı ödüllendirmeye devam ediyor. Türkiye’de pazarlama iletişiminin yaratıcılık düzeyini yükseltmek, ajansların, çalışanların ve uygulamaya katkıda bulunan paydaşların özgün başarılarını belgelemeyi amaçlayan Kristal Elma Ödülleri; Bomontiada’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.  Törende OPET, ‘Otomotı̇v ve Otomotı̇v Ürünlerı̇ Hizmetleri’ kategorisinde Cinemaxiumum işbirliğine ilişkin reklam filmiyle büyük ödül olan Kristal Elma’ya layık görüldü.  

OPET ile Cinemaximum işbirliği kapsamında OPET müşterileri herhangi bir alışveriş koşulu olmadan 38 ildeki OPET istasyonlarından Cinemaximum salonlarında geçerli indirimli sinema bileti satın alabiliyor. Bu işbirliğine ilişkin hazırlanan reklam filmi, sinema filmlerine atıfta bulunan içeriğiyle beğeni toplayarak Kristal Elma Ödülleri’nde de zirvenin sahibi oldu.