Opet Akıllı İstasyon
Menu

REKLAM FİLMİMİZ YAYINDA!

Opet'te Teknoloji Konuşuyor!

OPET'TEN TEKNOLOJİK BİR YENİLİK DAHA: AKILLI DOLUM SİSTEMİ

OPET'TE MOBİL ÖDERSİN HIZLI ÖDERSİN

OPET'TE HEM SEVGİYLE HEM Wİ-Fİ İLE BAĞLANIRSIN

AKILLI DOLUM SİSTEMİ

Opet Akıllı Dolum Sistemi’ne neden kayıt olmalıyım?

Aracınızın benzin mi dizel mi kullandığını plakanızdan tanıyıp her gelişinizde size doğru yakıtı vermesi için Opet Akıllı Dolum Sistemi’ne kayıt olabilirsiniz.

Opet Akıllı Dolum Sistemi’ne nasıl kayıt olabilirim?

Akıllı Dolum Sistemi tüm müşterilerimize açıktır. Opet Akıllı Dolum Sistemi’ne kayıt olmak için aşağıdaki dört yoldan birini izleyebilirsiniz:

Yakıt boşluk, aracınızın plakası boşluk, yakıt tipinize göre BENZİN veya DİZEL yazıp 6738 ’e gönderin ve sistem kaydınızı tamamlayın. Örnek: Yakıt 34ABC12 BENZİN

444 67 38 numaralı Opet Müşteri Hizmetleri’ni arayarak Akıllı Dolum Sistemi kaydı yaptırmak istediğinizi iletin.

https://www.opet.com.tr/akillidolumsistemi adresinden “Online Kayıt”a tıklayıp, formu doldurun. GSM numaranızı, plakanızı ve yakıt tipinizi yazıp gönderin. Telefonunuza gelecek onay SMS’iyle kaydınız gerçekleşsin.

Opet Mobil Uygulamasını indirin, Akıllı Dolum Sistemi ekranından kayıt işleminizi gerçekleştirin.

AKILLI DOLUM SİSTEMİ GEÇERLİ İSTASYON LİSTESİ

MOBİL ÖDEME SİSTEMİ

Neden mobil ödemeliyim?

Opet Mobil Ödeme Sistemi sayesinde Opet’ten yapacağınız akaryakıt alışverişlerinizde aracınızdan inmeden ödemenizi kolayca yapabilirsiniz.

Opet Mobil Ödeme Sistemi’ne nasıl kayıt olabilirim?

Opet Mobil Uygulaması’nı indirip, uygulamanın Mobil Ödeme alanındaki “Kayıt Ol” butonuyla kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Cep telefonunuzu, kredi kartı bilgilerinizi, TC Kimlik numaranızı ve araç plakanızı sisteme girdiğinizde sistemin yönlendirmeleriyle birlikte kaydınız gerçekleştirebilirsiniz.

Opet istasyonlarında mobil ödeme nasıl gerçekleşir?

Mobil Ödeme Sistemi’ne başarıyla kaydolduktan sonra Opet’e geldiğinizde mobil ödeme yapacağınızı belirtirsiniz.

Pompa Görevlimiz dolumu yaptıktan sonra telefonunuza ödeme bilgisi gelir. Ödemeniz gereken tutarı kontrol edip onay verdiğinizde, telefonunuza bankanız tarafından tek kullanımlık bir doğrulama kodu gönderilir.

Bu kodu uygulama ekranına girdiğinizde ödeme gerçekleşir. Telefonunuzun ekranında ödemenin başarılı olarak gerçekleştiğine dair bir mesaj çıkar. Size verilecek yazar kasa fişinde ise “mobil ödeme başarılı” yazısını görürsünüz.

MOBİL ÖDEME SİSTEMİ GEÇERLİ İSTASYON LİSTESİ

ÜCRETSİZ Wİ-Fİ

Opet’e geldiğinizde OPET_WIFI ağına tıklayın,

çıkan giriş sayfasına cep telefonu numaranızı yazın,

telefonunuza göndereceğimiz şifreyle hemen bağlanın.

İsterseniz telefonunuzla doğrulama yaparak tablet ya da bilgisayarınızdan internete girin. Üstelik bir Opet istasyonunda ağa girmişseniz aynı hafta içinde başka bir Opet istasyonuna gittiğinizde wi-fi ağına otomatik olarak bağlansbilirsiniz.

ÜCRETSİZ Wİ-Fİ
GEÇERLİ İSTASYON LİSTESİ