Online İşlemler
Opet'te Ara
Türkçe

Opet’ten Vodafone Red Business’lılara Kampanya!

Red Business'lılara OPET'ten Akaryakıt Alımında 50TL İndirim Fırsatı!

08 Şubat – 8 Mayıs 2017 tarihleri arasında aktif Vodafone Red Business aboneleri Opet istasyonlarında tek seferde 150 TL ve üzerinde akaryakıt alımlarında geçerli 50 TL indirim kazanacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için aktif Vodafone Red Business abonelerinin Avantaj Cepte uygulaması üzerinde yer alan “Opet’ten 50 TL’lik akaryakıt indirimi” Kampanya sayfasında bulunan “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak kampanya şifresini  alması ve OPET yazıp bir boşluk bırakıp kampanya şifresini ve cep telefonu numaralarını yazıp 6738’e göndermesi gerekmektedir. SMS katılımı yapan müşterilerin cep telefonlarına 50 TL değerinde yakıt puan yüklenecektir. Kampanya için yüklenen 50 TL değerinde yakıt puan Opet Bayileri tarafından işletilen Kampanya’ya dahil akaryakıt istasyonlarından yapacakları tek seferde 150 TL ve üzeri akaryakıt (benzin, motorin) alımlarında yine Kampanya’ya dahil akaryakıt istasyonlarından yapılacak akaryakıt (benzin, motorin) alımlarında 08 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir. Puanlar Opet istasyonlarında market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilir. Her bir şifre 1 defa kullanılabilecek olup, Kampanya kapsamında 1  Müşteri  numarası ile sadece 1 şifre aktive edilebilecektir. Kampanya’ya katılım 2.500 adet ile  sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.Kampanya sadece kredi kartı ve nakit alımlarında geçerlidir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Vodafone’da saklıdır. Opet  ve Vodafone kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar .Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyiwww.opet.com.tradresinden alabilirsiniz.

DİĞER KAMPANYALAR

 • Opet Goodyear Kampanyası

  4 Goodyear'a 150 TL'ye Varan Opet Yakıt Kart Hediye!

  DETAYLI BİLGİ
 • Opet Paraf Kampanyası

  Paraf İle Opet'te 50 TL ParafPara Hediye!

  DETAYLI BİLGİ
 • WCGC 2017 şampiyonu Form Laser Portekiz’de Türkiye’yi temsil edecek

  OPET sponsorluğunda düzenlenen World Corporate Golf Challenge - WCGC Türkiye 2017 Türkiye Finali Regnum Carya’da yapıldı

  DETAYLI BİLGİ
 • Akaryakıt Sektöründe Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka OPET

  sikayetvar.com’da yer alan gerçek şikayetleri baz alan A.C.E kapsamında akaryakıt sektöründe ‘Müşteri Deneyimini En İyİ Yöneten Marka’ OPET seçildi.

  DETAYLI BİLGİ
 • Tüm Cinemaximum sinema biletleri artık OPET’lerde

  3D filmler dahil Opet’lerden alacağınız tüm Cinemaximum sinema biletleri, İstanbul, Ankara ve İzmir’de 12 TL; diğer illerde 10 TL.

  DETAYLI BİLGİ
 • Avis'ten kirala, Opet'te kazan!

  Avis'ten araç kiralayanlar, Opet Yakıt Kart'la Opet'e geliyor, akaryakıt alımlarında %3 indirim kazanıyor.

  DETAYLI BİLGİ
 • Budget'tan kirala, Opet'te kazan!

  Budget'tan araç kiralayanlar, Opet Yakıt Kart'la Opet'e geliyor, akaryakıt alımlarında %3 indirim kazanıyor.

  DETAYLI BİLGİ
 • Yakıt Güvence Sistemi’yle aracınız koruma altında!

  Jeep kullanıcılarını Opet’in kaliteli yakıtıyla buluşturan özel bir hizmet:

  DETAYLI BİLGİ