İçeriğe Git Menüye Git

Opet istasyonlarından yapacağınız akaryakıt veya market alışverişlerinde ödemelerinizi daha kolay ve güvenli hale getiriyor, istasyonlarda teknolojinin sınırsız gücünden faydalanıyoruz.

Bir Opet Mobil Uygulama fonksiyonu olan “Dijital Cüzdan” ile sizleri önemsiyor, Masterpass altyapısına kayıtlı kartlarınız ile market içerisinde temassız ve pratik bir şekilde ödeme yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Alışverişlerinizde bu dijital deneyimi yaşamak istiyorsanız işte izleyeceğiniz 4 adım:

  • Opet istasyonlarına geldiğinizde akaryakıt veya market alışverişinizde dijital cüzdan ile ödeme yapacağınızı Market Satış Yetkilisine bildiriniz.
  • Market Satış Yetkilimiz telefonunuza ödeme bilgisini gönderir. Ödemeniz gereken tutarı kontrol edip onay veriniz. Bu aşamada ödeme için sisteme kayıtlı kredi kartlarınız arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Ardından telefonunuza bankanız tarafından gönderilen tek kullanımlık doğrulama kodunu uygulamada açılan ekrana girerek ödemenizi temassız bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
  • Dijital Cüzdan ile mobil ödeme işleminiz başarılı şekilde tamamlandığında telefonunuzun ekranında ödemenin başarılı olarak gerçekleştiğine dair bir mesaj çıkacaktır. Ayrıca size verilecek yazar kasa fişinde "mobil ödeme başarılı" yazısını görebilirsiniz.