İçeriğe Git Menüye Git

Opet’in, çalışanlarının ve paydaşlarının, etik ilkelere, ulusal ve uluslararası mevzuata ve prosedürlere uymadığını, bilmeniz, öğrenmeniz veya herhangi bir sebeple dahil olmanız durumunda, aşağıdaki formu doldurarak konuyu direkt Opet İç Denetim Müdürlüğü’ne bildirebilirsiniz. Aşağıdaki forma ek olarak, Opet Etik Hattı’na çalışma günlerinde saat 08:15-17:15 arasında 0216 522 90 70 no’lu telefon numarasından veya dilediğiniz zaman etikhat@opet.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

Bildirimleriniz, gizlilik, objektiflik ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde Opet İç Denetim Müdürlüğü tarafından incelenecektir. İsim veya iletişim bilgisi bırakmanız zorunlu olmamakla birlikte, bu bilgileri iletmeniz hem sizden ek bilgi almamız hem de konunun takip edilmesi açısından kolaylık sağlayacaktır. Vereceğiniz bilgilerin gizliliğine azami özen gösterilecektir.

Bu sayfadan, sadece ihbar ve suiistimal bildirimleri alınmakla birlikte, istasyonlardan kaynaklı akaryakıt, hizmet vb. şikayetleri bildirmek için aşağıdaki bağlantı kullanılmaktadır.

Memnuniyet / Öneri ve Şikayet Bildirmek için Tıklayınız

Yüklenen görseller 2 MB altında ve .xlsx, .doc, .docx, .pdf, .jpg, .png, .pptx, .ppt formatlarında olmalıdır.

Maximum 5000 Karakter girilebilir.