Online İşlemler
Opet'te Ara
Türkçe

2018 Yılı Ödülleri

 • Akaryakıt dağıtım sektöründe müşteri memnuniyetinin lideri OPET, 4’üncü kez akaryakıt istasyonları sektöründe “Lovemark- Aşkla Bağlanılan Markası” seçildi.

 • Pazarlama dünyasının lider dergisi Marketing Türkiye için Roamler Türkiye’nin gerçekleştirdiği “Cool Markalar Araştırması”na göre 2018 yılında akaryakıt sektörünün en cool markası OPET oldu.

 • Reklam dünyasının en prestijli organizasyonlarından Kristal Elma Ödülleri’nde OPET, ‘Otomotı̇v ve Otomotı̇v Ürünlerı̇ Hizmetleri’ kategorisinde Cinemaxiumum işbirliğine ilişkin reklam filmiyle büyük ödül olan Kristal Elma’ya layık görüldü.

 • Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması'nın kazananları belli oldu. Opet AdBlue bidonu, ‘Ev-Otomotiv-Ofis Araç ve Gereçleri ile İhtiyaç Malzemeleri & Elektronik ve Elektrikli Eşya’ kategorisinde Altın Ödül kazandı.

 • OPET, Akıllı İstasyon kampanyası reklam filmi ile Effie Türkiye 2018’de Otomotiv Ürünleri ve Hizmetleri kategorisinde Gümüş Effie’nin sahibi oldu.
 • Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nün akademik denetimi altında ve raportörlüğünde, Türkiye İtibar Akademisi tarafından gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi 2017 Araştırması’na göre OPET, bir kez daha Akaryakıt Sektörü’nün En İtibarlı Markası seçildi.

 • Akaryakıt Sektörü’nün En İtibarlı Markası seçildi. Marketing Türkiye & BoomSonar işbirliği ile Türkiye’nin en kapsamlı ilk sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey Ödülleri’nde enerji / akaryakıt kategorisinde sosyal medyayı en iyi kullanan marka OPET seçildi. OPET, Jüri Ödülleri'nde Online-Offline Entegrasyonu kategorisinde de “Opet Yanımda” projesiyle gümüş ödülün sahibi oldu.
 • OPET, KalDer ve Ipsos’un ortak çalışması “Türkiye Müşterinin Sesi Araştırması”nda bir kez daha zirvenin sahibi oldu. Müşteri sadakatinin baz alındığı araştırma kapsamında, akaryakıt istasyonları sektöründe müşteri bağlılık seviyesi en yüksek marka 3. Kez OPET seçildi. KalDer tarafından gerçekleştirilen araştırmalara göre 2006 yılından bu yana aralıksız müşteri memnuniyetinin zirvesinde yer alan OPET, bu sonuçla birlikte başarısını 12’inci yıla taşıdı. • OPET, müşteri deneyimini geliştiren yaklaşımları, üstün ve yenilikçi hizmetleri nedeniyle Frost & Sullivan piyasa araştırma ve danışmanlık şirketi tarafından “2017 Türkiye Akaryakıt Sektörü Uygulamada Mükemmellik - Müşteri Hizmetlerinde Liderlik Ödülü’ne layık bulundu. • Müşteri hizmetleri ve müşteri deneyimi tarafında ilham kaynağı olabilecek başarı hikayelerinin paylaşılması ve takdiri amacıyla bu yıl ilki düzenlenen Müşteri Deneyimi Arenası kapsamında Opet, Akıllı Dolum Sistemi ile inovasyon kategorisinde ödüle layık görüldü. • IAB Türkiye tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen MIXX Awards Türkiye Ödülleri’nde OPET, ‘Opet Yanımda’ projesiyle Mekan Temelli Reklam kategorisinde Altın Mixx’in sahibi oldu. • Markaların 2017 yılı kapsamında aldığı ulusal, bölgesel ve uluslararası ödülleri objektif kriterler ile değerlendirerek ödül sistemini kurgulayan Campaign Agency&Brand of The Year kapsamında OPET;Otomotiv Ürünleri & Hizmetleri & Yan Sanayi kategorisinde ‘Brand of the Year-Yılın Markası’ seçildi.