Online İşlemler
Opet'te Ara
Türkçe

Opet’in 1005’inci istasyonu

OPET’in Türkiye genelindeki 1005, Antalya’daki 54’üncü istasyonu Aslan Kardeşler Petrol...

OPET’in Türkiye genelindeki 1005, Antalya’daki 54’üncü istasyonu Aslan Kardeşler Petrol, müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile tüketicileri üstün performanslı ürünlerle buluşturacak.

Aslan Kardeşler Akaryakıt İstasyonu, 25 Ekim Pazar günü düzenlenen törenle hizmete girdi. Kepez Şafak Mahallesi 75. Yıl Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan Aslan Kardeşler Akaryakıt İstasyonu’nun açılış törenine, Dışişleri Eski Bakanı Mevlut Çavuşoğlu, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk, OPET Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Timuçin Güler ve OPET Antalya Bölge Müdürü Taylan Akman’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Törende konuşan OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk, OPET’in hedefinin gelen her müşterinin, aldığı hizmet ve üründen memnun şekilde istasyondan ayrılması olduğunu vurgulayarak, sektörün 9 yıldır üst üste müşteri memnuniyetindeki lideri olarak bayi ağını yaygınlaştırıp üstün hizmet ve kalite anlayışı doğrultusunda çalışmalarına devam edeceğini söyledi. Öztürk "Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’nde 9 yıldır akaryakıt müşterisinin en beğendiği marka seçilmemiz, Lovemark ve Süpermarka unvanlarımız hedeflerimizi gerçekleştirdiğimizin en açık ifadesidir" dedi. İstasyonumuzun önce bayimize sonra Antalya’ya sonra da Türkiye’ye hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” diyerek noktaladı.

Öztürk konuşmasının ardından istasyon sahipleri Mehmet ve Sadık Aslan’a OPET ailesine katılmaları onuruna plaket takdim etti.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, istasyonun girişimcileri Aslan Kardeşlere başarılar dilerken, işletmenin bölgeye hareketlilik ve istihdam açılarından kazanımlar sağlamasını arzu ettiğini söyledi. Bölgenin son 7 yıldır gelişimine vurgu yapan Tütüncü, yapılan yatırımlarla bölgedeki değişimin ivme kazandığını sözlerine ekledi.

Tören, protokol konuşmalarının ardından açılış kurdelesinin kesimi ile sona erdi.

Antalya’nın Kepez ilçesinde yer alan, 2 LPG ve 4 akaryakıt olmak üzere 6 adadan oluşan istasyonda OPET’in müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile tüketicileri üstün performanslı ULTRA FORCE ve ECO FORCE ürünleriyle buluşturacak. 7 gün 24 saat açık olan OPET Fullmarket’in yanı sıra OPET’in Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamındaki modern ve hijyenik tuvaletleri de istasyonda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım kapsamında hizmet verecek.

DİĞER KAMPANYALAR