Online İşlemler
Opet'te Ara
Türkçe

Opet Paraf Kampanyası

Paraf İle Opet'te 50 TL ParafPara Hediye!

Paraf ile 1 Nisan-15 Mayıs 2017 tarihleri arasında Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişine 50 TL ParafPara verilecektir. Kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan, OPET yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir. Alışverişlerin, gelecek onay SMS’i sonrasında yapılması gerekmektedir. 50 TL ParafPara, kazanımın ertesi günü ve kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 25 Mayıs 2017’ye kadar Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParafPara’lar 26 Mayıs 2017tarihinde geri alınacaktır. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 50 TL ParafPara kazanabilir. Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacaktır. Aynı gün içinde yapılan 100 ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanya dahilindedir. Kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Parafly kampanyaya dahil, Business kartlar, ek kartlar, sanal kartlar, HalkCard ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ise dahil değildir. TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. ve OPET PETROLCÜLÜK A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

DİĞER KAMPANYALAR

 • Opet Goodyear Kampanyası

  4 Goodyear'a 150 TL'ye Varan Opet Yakıt Kart Hediye!

  DETAYLI BİLGİ
 • WCGC 2017 şampiyonu Form Laser Portekiz’de Türkiye’yi temsil edecek

  OPET sponsorluğunda düzenlenen World Corporate Golf Challenge - WCGC Türkiye 2017 Türkiye Finali Regnum Carya’da yapıldı

  DETAYLI BİLGİ
 • Akaryakıt Sektöründe Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka OPET

  sikayetvar.com’da yer alan gerçek şikayetleri baz alan A.C.E kapsamında akaryakıt sektöründe ‘Müşteri Deneyimini En İyİ Yöneten Marka’ OPET seçildi.

  DETAYLI BİLGİ
 • Tüm Cinemaximum sinema biletleri artık OPET’lerde

  3D filmler dahil Opet’lerden alacağınız tüm Cinemaximum sinema biletleri, İstanbul, Ankara ve İzmir’de 12 TL; diğer illerde 10 TL.

  DETAYLI BİLGİ
 • Opet’ten Vodafone Red Business’lılara Kampanya!

  Red Business'lılara OPET'ten Akaryakıt Alımında 50TL İndirim Fırsatı!

  DETAYLI BİLGİ
 • Avis'ten kirala, Opet'te kazan!

  Avis'ten araç kiralayanlar, Opet Yakıt Kart'la Opet'e geliyor, akaryakıt alımlarında %3 indirim kazanıyor.

  DETAYLI BİLGİ
 • Budget'tan kirala, Opet'te kazan!

  Budget'tan araç kiralayanlar, Opet Yakıt Kart'la Opet'e geliyor, akaryakıt alımlarında %3 indirim kazanıyor.

  DETAYLI BİLGİ
 • Yakıt Güvence Sistemi’yle aracınız koruma altında!

  Jeep kullanıcılarını Opet’in kaliteli yakıtıyla buluşturan özel bir hizmet:

  DETAYLI BİLGİ