İçeriğe Git Menüye Git

OPET istasyonlarında yer alan Ultramarket’lerdeki ürün çeşitliliği giderek artıyor. OPET, oyuncak kategorisinde Türkiye’nin en çok bilinen ve tercih edilen markası Toyzz Shop ile işbirliği yaptı. Toyzz Shop ürünleri Ultramarket projesine özel olarak geliştirilen “Toyzz Shop Yolda” konsepti ile Ultramarket’lerde çocukları bekliyor.

OPET, akaryakıt istasyonlarını günün her saatinde her türlü ihtiyacın karşılanabileceği yaşam alanları haline getirme hedefiyle hayata geçirdiği ‘Ultramarket’leri yeni markalarla zenginleştirmeye devam ediyor. Akaryakıt istasyonlarında araçların her türlü ihtiyacının yanı sıra müşterilerine de alternatif hizmetler sunan OPET, yoğun trafikte ya da yolculuk sırasında tazelenme, yenilenme ve her türlü ihtiyacın karşılanacağı uğrak noktası olarak geliştirdiği Ultramarket ürün gruplarına şimdi de oyuncakta Türkiye’nin en çok bilinen ve tercih edilen markası Toyzz Shop’u ekliyor.

Gıdadan kişisel bakıma, teknolojiden oyuncağa, ev gereçlerinden oto aksesuarına kadar pek çok farklı kategoride ürüne yer veren Ultramarket’lerde “in bakery by Divan”, “Koçtaş”, “Starbucks on the go”, “Lipton”, “Dardanel Mister No”, “Rossmann”, “Automix” ve “TTec” gibi alanının öncüsü tanınmış markalara yer veren OPET, zamanla yarışan günümüz tüketicisine, ihtiyaçlarını tek çatı altında, uygun fiyata ve taze/temiz/kaliteli bir şekilde sunuyor. 10 kategoride 1000’den fazla ürünün yer aldığı perakende zinciri ‘Ultramarket’leri bayi ve müşterilerinden aldığı geri dönüşler doğrultusunda geliştiren OPET, bu kapsamda oyuncak kategorisinde ise Türkiye’nin en çok bilinen ve tercih edilen markası Toyzz Shop ile işbirliği yaptı. Toyzz Shop lisanslı oyuncak tedarikçisi olarak Türkiye genelinde hizmet verdiği 209 mağazası ile Türkiye’nin en büyük oyuncak perakendecisi konumunda.

Kaliteye Olan Bağlılığımızı Vurguluyoruz

Ultramarket ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarına yepyeni bir boyut getirdiklerini dile getiren OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca yıl sonuna kadar 100’e yakın istasyonu birer perakende noktasına dönüştürmeyi planladıklarını belirterek “2019 yılı içinde Antalya, Bursa, Manisa, Yalova, Adana, Mersin, Konya, Kayseri, Eskişehir, Kütahya, İzmit gibi Türkiye’nin her bölgesindeki istasyonlarımızda hızla bu değişimi gözlemleyeceğiz” dedi. OPET’in, yeni ürün ve hizmetleri; müşteri memnuniyeti konusunda kurduğu sistemler ve sosyal sorumluluk projeleri ile müşterilerinin 12 yıldan bu yana en çok tercih ettiği marka olmaya devam ettiğini dile getiren Ağca, “Akaryakıt istasyonlarımızda, araçların her türlü ihtiyacının yanı sıra müşterilerimize de alternatif hizmetler sunuyoruz. Ultramarket ile sunduğumuz ürünlerin kalitesini geliştirdik, ürün çeşitliliğini artırdık ve istasyonlarımızı müşterilerimiz için keyifli vakit geçirebilecekleri birer yaşam alanı haline getirmeyi hedefledik. Ürün ailemizi büyütmeye Türkiye’nin önde gelen markaları ile işbirlikleri yapmaya devam ediyoruz. Toyzz Shop ile işbirliği yaparak kaliteye olan bağlılığımızı bir kez daha vurguluyoruz” ifadelerini kullandı.

​​Toyzz Shop İş Geliştirme Direktörü Mehmet Şenol Bilican ise işbirliğine ilişkin şu bilgileri verdi: “Eğlencenin ve Oyuncağın Adresi Toyzz Shop olarak misyonumuz ‘Her zaman, her yerde, her koşulda oyuncağın ulaşılabilir olmasını sağlamak.’ Türkiye genelinde şehir içi, kara yolları, marina AVM'leri ve hava alanlarında yaygın mağaza ağımıza ek olarak OPET ile gerçekleştirdiğimiz ‘Toyzz Shop Yolda’ konsepti ile de misyonumuzla paralel bir iş gerçekleştirdik. ‘Toyzz Shop Yolda’ sayesinde 365 gün 7/24 kesintisiz olarak çocuklara ulaşabilecek ve oyuncak ile mutlu olan ve mutlu eden herkesin oyuncakçısı olarak vizyonumuzu gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Buna ek olarak, OPET Ultramarket’lerin giderek daha da yaygınlaşma ile biz de yakın zamanda tüm Türkiye'de olmayı hedefliyoruz.”​​  

Toyzz Shop Hakkında

Toyzz Shop, 2001 yılında kurulmuş, merkezi İstanbul’da olan, Türkiye genelinde 49 şehirde ve KKTC’de modern oyuncak mağazacılığı anlayışına sahip oyuncak zinciridir. Bugün 214 mağaza ve 1900’ün üzerinde çalışanı ile hizmet veren yüzde yüz yerli sermayeli sektör lideri bir marka olan Toyzz Shop; kalite, çocuk sağlığı ve güvenliği konusunda son derece titiz davranmaktadır.

Opet Petrolcülük A.Ş Hakkında

Türkiye’de akaryakıt dağıtım sektöründe faaliyet gösteren OPET’in SUNPET markası ile birlikte 1600’ü aşkın istasyonu bulunuyor. Pazarda büyük rekabet avantajı sağlayan depolama kapasitesi 1 milyon metrekübün üzerinde olan OPET, aynı zamanda akaryakıt sektörünün teknolojiyi en iyi kullanan markası olarak biliniyor. KalDer (Türkiye Kalite Derneği) tarafından 12 yıldır ‘Müşteri bağlılığı en yüksek marka’ seçilen OPET, aynı zamanda ‘Superbrands’ ve Lovemark gibi unvanların da sahibi... OPET, sektördeki iddiasını koruyarak, yepyeni projeler, ürün ve hizmetlerle müşterisinin yanında olmaya devam ediyor.