İçeriğe Git Menüye Git

 

Avantajlar

  • Arabadan inmeden hızlı ve pratik şekilde akaryakıt alımı gerçekleşir
  • Akaryakıt alım bilgileri kredi kartına anında yansır
  • Otobilim anahtarlığına tanımlı OPET Kart/Cep Telefonuna Yakıt puan kazanma imkanı sağlar  
  • Akaryakıt alım esnasında SMS ile anlık bildirim yapılır

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Bireysel Otobil anahtarlığım kaybolursa ne yapmam gerekiyor?

7/24 hizmet veren 444 67 38 No’lu Opet Müşteri Hizmetleri hattımıza bildirmeniz gerekmektedir. Anahtarlık hemen akaryakıt alımına kapatılır.

Kredi kartım kaybolursa ne yapmam gerekiyor?

Bireysel Otobil anahtarlığınız ile ilgili işlem yapmanıza gerek yoktur. Bankanızı arayarak kredi kartınızı iptal ettirmeniz gerekmektedir. Yeni kredi kartınızı teslim alınca; Otobilim hesabınıza tanımlamayı unutmayınız lütfen.

Bireysel Otobil anahtarlığının son kullanma tarihi var mı?

Otobilim anahtarlığının son kullanma tarihi yoktur. Kredi kartınızla eşleştirildiği için kredi kartınızın geçerlilik süresi kadar anahtarlığınız da aktiftir.

Bireysel Otobil anahtarlığım ile Opet kartımı nasıl kullanırım?

Opet kart sahibi Bireysel Otobil müşterilerimizin akaryakıt alımlarında kazandıkları Yakıt Puanları, sisteme tanımlı Opet Kartına otomatik olarak işlenmektedir. Opet kartınız yok ise, sisteme kayıtlı cep telefonunuz üzerinden yakıt puan da kazanabilirsiniz. Opet kartta biriken puanların harcama detayına ve genel bilgi için Opet Kart sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Otobilim hesap bilgilerime erişebilmek için kullanıcı adımı ve şifremi nasıl öğrenebilirim?

Bireysel Otobil sistemine erişim yetkiniz, üyelik kaydı aşamasında otomatik olarak e-posta hesabınıza iletilmektedir.Mevcut müşterimiz iseniz; Kurumsal İşlemler adresinden "Şifremi Unuttum" seçeneği ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Otobilim anahtarlığı alabilmek için belirli bir kredi kartı olmak zorunda mı yoksa herhangi bir bankanın da kredi kartına tanımlanabiliyor mu?

Müşterilerimiz; Otobilim'den faydalanmak için yurtiçi kullanımına açık tüm banka kredi kartlarını kullanabilmektedirler.

Kullanmadığım, iptal ettiğim anahtarlığı iade etmeli miyim?

www.opet.com.tr web sitesinde yer alan "Online İşlemler" kısmından Otobilim hesabınıza erişim yaparak anahtarlığınızı "Pasif" konuma getirerek ya da 444 67 38 Opet Müşteri Hizmetleri hattını arayarak anahtarlığın pasif hale getirilmesini talep etmeniz yeterlidir.

Otobilim anahtarlığıma tanımlı kredi kartımı güncelleyebilir miyim?

www.opet.com.tr web sitesinde yer alan "Online işlemler" kısmından Otobilim hesabınıza erişim yaparak "Anahtar Bilgileri" sayfasında yer alan "Kart Bilgileri" kısmından kart bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Otobilim anahtarlığım geldi, kullanım için ne yapmam gerekiyor?

www.opet.com.tr web sitesinde yer alan "Online İşlemler" kısmından Otobilim hesabınıza erişim yaparak anahtarlığınızı "Aktif" konuma getirip, kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, 444 67 38 No'lu Opet Müşteri Hizmetleri hattımızdan da aktivasyon için destek talep edebilirsiniz.