Yakıt Güvence Sistemi
Diğer Kampanyalar:

Ariel Kampanyası


Opet ve Ariel’den mis gibi bir haber!

 

 

Opet Fullmarket’lerden yapacağınız her Ariel 3 kg toz deterjan alışverişlerinize 5 TL değerinde yakıt hediye!

 

Kampanyaya Opet istasyonlarının marketlerinden satılan ve bu kampanya için özel olarak içerisinde şifre kartı olacak şekilde üretilen Ariel 3. Kg. Toz Deterjan Dağ Esintisi ürünleri dahildir. Kampanya 31.03.2015 tarihine kadar geçerlidir. 

 

5 TL’lik kampanyaya dahil Opet akaryakıt istasyonlarında yakıt alımlarında geçerli puanın kullanabilmesi için şifre kartında bulunan numerik şifrenin ARIEL yazılıp bir boşluk bırakılarak 6738’e Kısa Mesaj (SMS) olarak gönderilmesi (Örnek Mesaj: ARIEL 12345678912345) veya katılımcının cep telefonu ile şifre bilgisinin Opet istasyonlarında bulunan kiosklar, Opet Online İşlem Merkezi veya opet.com.tr’de bulunan formlarda başarı ile girilmiş olması gerekmektedir. Başarılı katılım durumunda 5 TL’lik kampanyaya dahil Opet akaryakıt istasyonlarında yakıt alımlarında geçerli puan  katılımcının cep telefonu numarasına yüklenecektir.  

 

Katılımcı, kampanyaya katılarak cep telefonu numarasını vs. bilgilerini Opet Petrolcülük A.Ş. (Opet), Opet bayileri ve kampanyanın altyapı sağlayıcısı olan Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. (Paro) ile paylaştığını kabul eder. Katılımcının beyan ettiği cep telefonu numarasına yüklenen puanı harcayabilmesi için kampanyaya dahil Opet istasyonlarından yapacağı yakıt alımlarından sonra market görevlisine Opet – Ariel Kampanyasından faydalanacağını belirtip cep telefonu numarasını söylemesi gerekmektedir. Market görevlisinin katılımcının cep telefonu bilgisini elektronik altyapıya girmesinin ardından katılımcının cep telefonu numarasına doğrulama amacıyla bir SMS gönderilecektir.  

 

Aynı cep telefonu numarasına kampanya boyunca en fazla 10 adet şifre yani 50 TL’lik puan yüklenebilir. Katılımcı hak ettiği puanı cep telefonunda biriktirebilir, birden çok seferde harcayabilir veya tek seferde kullanabilir. Kampanya kapsamında cep telefonlarında yüklenen puan limitinin 01.09.2015 tarihine kadar harcanması gerekmektedir.  

 

Ambalaj içerisinden şifre kart çıkmaması halinde sorumluluk Opet’e ait olmayacaktır. Opet kampanya kapsamında usulsüz veya haksız kazanç elde edildiğini tespit ederse şüpheli bulduğu cep telefonu ve/veya şifreleri kampanyadan çıkartma hakkına sahiptir.  

 

Opet ve P&G Tüketim Malları Sanayi A.Ş.  kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Katılımcı kampanyaya katılarak bu şartları kabul etmiş sayılır. 

 

Önemli Hatırlatma: Ambalajı açık, yırtık veya parçalanmış ürünler satın alınmamalıdır.

 

Pompa Fiyatları
Pompa Fiyatları
Online Yakıt
Online Yakıt
Otobil
Otobil
Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri