Yakıt Güvence Sistemi
Diğer Kampanyalar:

Opet Trafik Dedektifleri Kampanyası

 

Tüm Arçelik ve Beko Mağazalarında ‘OPET Trafik Dedektifleri’ne özel Grundig indirimi!

1 Ekim – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında tüm Arçelik   ve Beko mağazalarında geçerli olan ‘Trafik Dedektifleri’ ne özel kampanyada ses ve kamera grubu Grundig ürünlerinde cazip indirimler ‘Trafik Dedektifleri’ ni bekliyor.

Trafik Dedektifleri, kimlik kartları ile faydalanabilecekleri indirimlerden; peşin, kredi kartından nakit çekim veya taksitli alışverişlerde yararlanabilecek. Her ürün için belirlenen indirim oranları müşterinin Trafik Dedektifi kimlik kartına tanımlanacak.   Mail order, puan ile yapılan alışverişler ve iade yapılan işlemler ise kampanyaya dahil olmayacaktır.

Kampanya 1 Ekim  - 30 Kasım 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan kampanyaya katılan Arçelik ve Beko mağazalarında belirli ürünlerde geçerlidir. Trafik Dedektifi Kimlik Kartı sahiplerinin her kampanya ürününü en fazla 1 adet  indirimli alma hakkı vardır. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır Opet, Arçelik ve Beko kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Arçelik mağazaları için www.arcelik.com.tr adresinden,  Beko mağazaları için www.beko.com.tr,  kampanya koşulları için www.opet.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

İndirim oranları:

 

Grundig

Ürün

Model

İndirim Oranı

Hoparlör, Bluetooth

GSB 1000

39%

Alarm Saatli Radyo

SC 395 Q

38%

Alarm Saatli Docking Radyo

SC 930 iP

29%

Dijital Video Kamera

GVC 210

26%

Radyo CD Çalar

RCD 1445 USB Gri, Siyah, Pembe, Mavi, Sarı

25%

Alarm Saatli Radyo

SC 660 PLL

25%

MP3 Çalar

Mpaxx 940 Beyaz

24%

MP4/MP3 Çalar

MPixx 1200 Siyah, Beyaz

21%

Masa Radyosu

TR 1200 Siyah, Beyaz

20%

İnternet Radyo

Cosmopolit 3F WEB iP

19%

Taşınabilir Radyo

Music 61 Beyaz

13%

Pompa Fiyatları
Pompa Fiyatları
Online Yakıt
Online Yakıt
Otobil
Otobil
Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri