Mobil Uygulama

 
Madeni Yağlar

1966 yılında madeni yağ ticareti ile başlayan serüvenimiz, bugün yüzde 50 OPET, yüzde 50 KOÇ ortaklığında, İzmir Çiğli tesislerimizde devam etmektedir.

İşlerinde uzman 150 personelimizle tek vardiyada yılda 30 bin ton madeni yağ, 6 milyon adet Oto Bakım ürünü üretmekte ve ürünlerimizi 20’yi aşkın ülkeye ihracat etmekteyiz.

Opet, Fuchs, Rom, Wynn’s ve Ford Otosan onaylı FMY markalı ürünlerimizle, Oto Bakım Ürünleri ve Madeni Yağ pazarında iddialıyız.

MAN, Volvo, Mercedes Benz, Ford gibi dünyada saygın motor üreticilerinin onayını sahip olan ürünlerimiz ayrıca, BVQI  ISO 9001:2000 Kalite, ISO 14001:2004  Çevre Sistem Sertifikası, OHSAS 18001:1999 İş Güvenliği ve Çalışan Sağlığı Sistem Belgesi  ve TSE ISO EN 17025 Laboratuar Yeterlilik Kalite Belgelerine sahiptir. 

Madeni Yağ Eğitim aracımız, bilinçli tüketiciler, bilinçli kullanıcılar yetiştirmek amacıyla Türkiye’nin bütün sanayi sitelerini dolaşarak her yıl 5.000’in üzerinde profesyonel madeni yağ kullanıcısına eğitimler vermektedir.

20’yi aşkın ülkeye ihracat yapan şirketimiz ayrıca, Dünyanın en büyük madeni yağ üreticisi FUCHS PETROLUB AG ile endüstriyel yağların üretimi ve dağıtımı konusunda ortaklık anlaşması imzalamış ve Türkiye’nin endüstriyel yağ ihtiyacını karşılamak konusunda önemli adımlar atmıştır.

Teknolojinin ve gelişimin rehberliğinde hızlı ve tutarlı adımlar atan şirketimiz, iç ve dış pazarlara sunduğu modern ve kaliteli hizmet ile kendini kanıtlamıştır.
 
Aracınızın ve motorunuzun güvenliği için OPET MADENİ YAĞLARI hizmetinizdedir.

Pompa Fiyatları
Pompa Fiyatları
Otobil
Otobil
Müşteri Hizmetleri
Müşteri Hizmetleri