Opet Kart Nedir?

OPET Kart, siz değerli müşterilerimize ücretsiz akaryakıt, kampanyalar ve çok çeşitli aktiviteler sunarak fırsatlarımızdan faydalanmanızı sağlamak ve sizleri daha yakından tanımak amacı ile OPET Petrolcülük tarafından sunulan bir sadakat kartıdır.

OPET tarafından sunulan her türlü ayrıcalıktan yararlanmak için OPET Kart ya da Parolu kartlardan birine sahip olmanız yeterlidir. OPET Kart’ınız yoksa size en yakın OPET istasyonundan kartınızı alabilirsiniz. OPET Kart’ınız, OPET istasyonlarında yapacağınız akaryakıt alımlarında size sadece OPET’te harcanabilir* Paropuan kazandırır.

* Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun 15.12.2010 tarih ve 2924/2 sayılı kararı gereği, 1 Şubat 2011 tarihinden itibaren OPET istasyonlarında akaryakıt alımlarından kazanılan Paropuanlar, sadece Opet istasyonlarından akaryakıt alımlarında kullanılabilecektir.

OPET Kart, OPET istasyonlarında yapacağınız akaryakıt alımlarında sadece OPET’te harcanabilir Paropuan kazandırdığı gibi, OPET dışında diğer Paro üye işyerlerinde de Paropuan kazandırır. 22 Mayıs 2015 tarihinden itibaren OPET KART ile diğer Paro üyesi iş yerlerinde kazanılan puanlar sadece puanın kazanıldığı Paro üye iş yerlerinde harcanabilmektedir.

Paro üye işyerleri ve kampanyalar için www.paro.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Online İşlem Merkezi’ne www.opet.com.tr/opetoim adresinden ulaşarak üyelik işlemlerinizi gerçekleştirip OPET Kart’ınızda bulunan Paropuanları öğrenebilirsiniz.

 
   
RSS Kaynağı İçin Tıklayınız