Fırsatlar & Ayrıcalıklar


OPET istasyonlarından OPET Kart ya da başka bir Parolu kartınızla puan kazanmak için benzin, dizel veya otogaz alımınız sonrasında market kasasında bulunan görevliye Parolu kartınızı uzatmanız yeterlidir. 10 Haziran 2015 tarihinden itibaren OPET istasyonlarından OPET Kart ve diğer Parolu kartlar ile yapacağınız benzin ve dizel alımlarında %0,5 oranında sadece OPET’te benzin ve dizel alışverişlerinde harcanabilir* Paropuan kazanırsınız. OPET istasyonlarından OPET Kart ve diğer Parolu kartlar ile yapacağınız otogaz alımlarında %0,5 oranında sadece OPET’te otogaz alışverişlerinde harcanabilir* Paropuan kazanırsınız. Örneğin, 100 TL karşılığı benzin ve dizel almanız durumunda otomatik olarak 0,5 TL değerinde, sadece OPET’te benzin ve dizel alışverişlerinde harcanabilir 50 Paropuan kazanırsınız. 100 TL karşılığı otogaz almanız durumunda da otomatik olarak 0,5 TL değerinde, sadece otogaz alışverişlerinde harcanabilir 50 Paropuan kazanırsınız.

OPET Kart, OPET istasyonlarında yapacağınız akaryakıt alımlarında sadece OPET’te harcanabilir Paropuan kazandırdığı gibi, OPET dışında diğer Paro üye işyerlerinde de Paropuan kazandırır. 22 Mayıs 2015 tarihinden itibaren OPET KART ile diğer Paro üyesi iş yerlerinde kazanılan puanlar sadece puanın kazanıldığı Paro üye iş yerlerinde harcanabilmektedir.

* Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'nun 15.12.2010 tarih ve 2924/2 sayılı kararı gereği, 1 Şubat 2011 tarihinden itibaren OPET istasyonlarından yapılan akaryakıt alımlarında kazanılan Paropuanlar, sadece OPET istasyonlarından yapılacak akaryakıt alımlarında kullanılabilecektir.

EPDK kararının tam metnine ulaşmak için tıklayınız.

Kampanyalarımız için tıklayınız.
Yukarıdakı Fırsat & Ayrıcalıklar listesinden bir başlık seçerek detaylarına ulaşabilirsiniz
 
   
RSS Kaynağı İçin Tıklayınız